Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Biuro mobilne

Śmierć Bliskiej Osoby zawsze jest bardzo bolesnym doświadczeniem. Odczuwana pustka, zagubienie, żal najczęściej idzie w parze z dezorganizacją codziennego życia oraz dużym wyzwaniem, jakim jest konieczność zorganizowania uroczystości pogrzebowych. To zadanie najlepiej powierzyć profesjonalnemu zakładowi pogrzebowemu, który ma wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu ceremonii żałobnych.

W trosce o klientów – biuro mobilne

MEMORIAL Warszawa to firma, która oferuje Państwu wszechstronną pomoc w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych. W celu uzgodnienia bliższych szczegółów zapraszamy do jednego z naszych biur na Prawobrzeżnej Warszawie. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z mieszkańców Warszawy są w stanie to uczynić. Dlatego udostępniamy do Państwa dyspozycji tzw. mobilne biuro. Jest to usługa stworzona głównie z myślą o osobach starszych, schorowanych, niepełnosprawnych oraz tych wszystkich, dla których dotarcie do siedziby zakładu pogrzebowego w tej ciężkiej chwili jest wyzwaniem ponad ich siły i możliwości.

Mobilne biuro to możliwość dokonania wszystkich ustaleń i dopełnienia większości formalności w bezpośrednim kontakcie z naszym pracownikiem w domu Klienta lub w innym miejscu, które zostanie przez niego wskazane jako optymalne.

Mobilne biuro Memorial Warszawa

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa