Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Formalności pogrzebowe

Organizacja pogrzebu może być zadaniem wyjątkowo ciężkim. Przejmujący smutek i żal utrudniają podjęcie wielu decyzji, a ilość koniecznych formalności może wywołać u wielu osób poczucie bezradności. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać zakład, który przejmie na siebie wszystkie obowiązki organizacyjne.

Pomoc w formalnościach pogrzebowych

Pogrzeb jest bardzo trudnym czasem w życiu każdego człowieka. Pożegnanie bliskiej osoby i trwająca żałoba utrudniają wiele przyziemnych czynności. Niestety w trakcie organizacji pogrzebu trzeba wypełnić wiele formalności. Nie każda osoba ma siłę, aby samodzielnie odnaleźć się w zawiłościach logistycznych. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego Memorial w Warszawie otaczają rodziny opiekę i pomagają we wszelkich formalnościach.

Pracownik zakładu w imieniu klienta może udać się do USC celem uzyskania aktu zgonu. Od samego początku, aż do końca pogrzebu pracownik zakładu Memorial przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane z organizacją pogrzebu i załatwieniem wszelkich formalności urzędowych oraz cmentarnych. Ta bezpłatna pomoc to wyraz szacunku oraz wsparcia, jakim otaczają rodziny pracownicy zakładu Memorial.

Formalności pogrzebowe Warszawa

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa