Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Pogrzeb świecki

Pogrzeb jest momentem, w którym krewni, przyjaciele i znajomi mogą wyrazić swój ból po stracie Zmarłego oraz złożyć kondolencje jego najbliższym. Dlatego można powiedzieć, że pogrzeb jest ważny tak samo dla zmarłych, jak dla tych, którzy żyją nadal.

Organizacja pogrzebu świeckiego w Warszawie

Doświadczenie oraz obserwacja pokazuje, że pewną część ceremonii żałobnych stanowią pogrzeby świeckie. Zakład pogrzebowy MEMORIAL zajmuje się również organizacją świeckich pogrzebów w Warszawie i okolicach.

Dbamy, aby spełnić każde życzenie, dotyczące przebiegu tej uroczystości. Najczęściej osobą, która odpowiedzialna jest za pogrzeb świecki i która mu przewodniczy, jest Mistrz Ceremonii Żałobnych. Podczas takiej uroczystości rzadko używa się modlitw, natomiast głównie wspomina się historię życia Zmarłego i jego osiągnięcia. Z reguły towarzyszy temu piękna oprawa muzyczna, a niekiedy także multimedialna. Ponadto oferujemy możliwość zamówienia indywidualnej przemowy pogrzebowej , napisanej specjalnie dla Państwa.

Pogrzeb świecki Memorial

Firma MEMORIAL z Warszawy, w trosce o każdy szczegół pogrzebów świeckich dba także o to, by w asortymencie akcesoriów pogrzebowych nie zabrakło również takich, które są pozbawione emblematów oraz innych odniesień do religii.

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa