Bródno, Targówek - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 36
A. Walczak z rodziną napisał/a 2 grudnia 2022:
Moje podziękowania kieruje do Pani z biura na Bródnie, obsłużyła nas bardzo dobrze, sama załatwiła w urzędach to co mogła a gdzie musieliśmy być osobiście to była przy nas, dziękujemy cała rodziną
MAŁGORZATA SZYMCZAK napisał/a 9 listopada 2022:
Polecam usługi pogrzebowe tej firmy. Spotkanie w biurze z Panią Beatą z Zakładu Pogrzebowego z ul.Grenadierów i wykonanie usługi pogrzebowej utwierdziło mnie w przekonaniu , że firma jest profesjonalna. Pani Beata ma w sobie dużo empatii i zrozumienia dla Klienta , ktorego świat nagle sie rozsypał. Rowniez pracownicy obsługujący ceremonię są bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pokierowanie w tych trudnych dla mnie chwilach.Małgosia
Jarońscy napisał/a 4 listopada 2022:
Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z państwa usługi. Godne pożegnanie mojego tescia. Polecam firme Memorial
Magda i Teresa napisał/a 12 października 2022:
To już niestety kolejny pogrzeb organizowany na Bródnie, mamy zaufanie z siostrą do Pana Piotra więc i tym razem wybrałyśmy jego firmę. Nigdy nas nie zawiedli i z pewnością można im zaufać.
Nowiccy napisał/a 20 września 2022:
ładny karawan, pracownicy elegancko ubrani, mili i pomocni - polecam firmę Memorial
Małgorzata z rodziną napisał/a 29 sierpnia 2022:
Bardzo dobra i niedroga firma, jeśli chcesz wybrać tańsze rozwiązanie ale mieć ładny karawan i wszystko to co powinno być na pogrzebie to warto wybrać Memorial.
Anna G. napisał/a 6 czerwca 2022:
Serdeczne podziękowania dla firmy Memorial za organizację ceremonii pogrzebowej mamy. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pani Beaty z zakładu przy Grenadierów za okazaną pomoc i wsparcie w tak trudnym czasie.
Rodzina Swoboda napisał/a 19 maja 2022:
Polecam firmę Memorial, pogrzeb był na cmentarzu Bródno. Tam jest dużo firm pogrzebowych ale zdecydowaliśmy się na nich bo przedstawili najlepsze ceny pogrzebu i Pani z biura na Bródnie naprawdę przemiła załatwiła nam wszystkie formalności. Bardzo dobra firma
Gabriela Kamińska napisał/a 29 kwietnia 2022:
Zakład Pogrzebowy Memorial stanął na wysokości zadania. Bardzo dziękuję Firmie Pana Królaka za ogromny profesjonalizm i zrozumienie jakiego bardzo potrzebowałem jako syn zmarłej mamy. Dziękuję za pomoc w każdym zakresie i okazane wsparcie formalne i merytoryczne. Każdemu będę polecał współpracę z tym właśnie zakładem.
Anita Zaorska napisał/a 25 stycznia 2022:
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mojego męża Konrada. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty z zakładu przy Grenadierów. Pani Beato dziękuję za dobre słowa, za rozmowy za okazaną pomoc. W szczególności dziękuję za białe róże , które chciał mój syn, a których finalnie zapomniałam zamówić. Na cmentarzu gdy Panowie wręczyli mi 4 róże dla męża byłam wzruszona. Z całego serca polecam firmę Memorial.
Mariusz Fryderyk napisał/a 29 grudnia 2021:
Memorial jest firmą godną zaufania. W tym zakładzie organizowałem już trzy pogrzeby. Nigdy nie zawiodłem na profesjonalizmie firmy i ich zaangażowaniu. Bardzo dziękuję za wszystko, waszą pomoc i wsparcie.
Joanna i Małgorzata napisał/a 3 grudnia 2021:
Nasza Mama przeżyła 93 lata. Jej odejście mimo wszystko nas zaskoczyło. Kiedy należy załatwić wiele formalności ważne jest, aby znaleźć się wśród osób empatycznych, serdecznych, a zarazem niezwykle profesjonalnych. Polecamy Memorial.
H. Miłosz napisał/a 2 września 2021:
Memorial to firma, w której pracują ludzie z ogromnym sercem. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu, wyrozumiałość i wsparcie.
M. Cieśliński napisał/a 15 lipca 2021:
Bardzo dziękuje pracownikom zakładu Memorial za przygotowanie godnej ceremonii pogrzebowej mojej żony. Bardzo piękna oprawa, pracownicy pomogli przetransportować kwiaty z kościoła na cmentarz oraz zapewnili namiot pogrzebowy, który osłonił urnę. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i pomoc na każdym etapie przygotowań.
Daria Tomkowiak napisał/a 22 czerwca 2021:
Zakład pogrzebowy Memorial zorganizował bardzo godną ceremonię pogrzebową mojego męża. Dziękuje wszystkim pracownikom za wsparcie i pomoc w tym ciężkim dla mnie czasie.
Krzysztof Pokora napisał/a 1 czerwca 2021:
Na pewno Memorial to firma w której ceremonie można zorganizować w dobrej cenie, taniej niż u konkurencji na Pradze. Nawet nie musieliśmy prosi o cennik bo od razu przedstawiono nam wyliczenie poszczególnych elementów. Polecam tą firmę
Katarzyna Walewska napisał/a 22 kwietnia 2021:
Na zakład pogrzebowy Memorial nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. To ile otrzymałam wsparcia od pracowników było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dziękuję za pomoc i godną organizację pogrzebu. Dzięki pracownikom zakładu wszystko było dla mnie trochę łatwiejsze.
Sława Przybylska napisał/a 12 kwietnia 2021:
Przesyłam podziękowania z Canady dla Zakładu Pogrzebowego Memorial za bardzo profesjonalną, szczególnie w tym trudnym okresie pandemii, oprawę ceremonii pogrzebowej mojej Siostry Teresy Wiśniewskiej. Kwiecień 12, 2021.
Dorota Orłowska napisał/a 29 stycznia 2021:
Memorial to według mnie bardzo solidna firma, podczas rozmów zadeklarowali się zmieścić w określonej kwocie i jeszcze pod koniec dołożyli wieniec od firmy - choć nie musieli. W biurze pracuje Pani z dużą klasą i rozumie czym jest strata ukochanego - dziękuje.
Edyta Rozbicka napisał/a 23 grudnia 2020:
Z całego serca chciałabym podziękować pani, Która obsługiwała pogrzeb mojego ukochanego wujka Bogusława Sęka. W swoim życiu byłam już na wielu pogrzebach i załatwianiu wielu uczestniczyłam. Dla osób, którym zmarły był bliski jest to czas bardzo traumatyczny. Pani, o której piszę wykazała się niezwykłą empatią i zrozumieniem. Pomagała tak, jakby chowała kogoś ze swojej rodziny. Nie udało mi się co prawda zdobyć wieńca ze słonecznikami, ale pięknie zostały one zastąpione żółtymi gerberami. Obsługa całego pogrzebu też była wprost fantastyczna. To się naprawdę rzadko spotyka. panowie byli zawsze we właściwym czasie na właściwym miejscu. Nie poganiali, wypytywali rodzinę o ich życzenia. Pełen profesjonalizm i rodzinna atmosfera. Bardzo dziękuję. Słowa nie oddadzą naszych uczuć, ale cała rodzina była oczarowana zachowaniem pracowników zakładu pogrzebowego w tym ważnym dla nas dniu. Z cała pewnością będziemy Państwa polecać osobom potrzebującym, bo na to zasługujecie. Z wyrazami szacunku Edyta Rozbicka

© 2022 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa