Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 29
Anna G. napisał/a 6 czerwca 2022:
Serdeczne podziękowania dla firmy Memorial za organizację ceremonii pogrzebowej mamy. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pani Beaty z zakładu przy Grenadierów za okazaną pomoc i wsparcie w tak trudnym czasie.
Rodzina Swoboda napisał/a 19 maja 2022:
Polecam firmę Memorial, pogrzeb był na cmentarzu Bródno. Tam jest dużo firm pogrzebowych ale zdecydowaliśmy się na nich bo przedstawili najlepsze ceny pogrzebu i Pani z biura na Bródnie naprawdę przemiła załatwiła nam wszystkie formalności. Bardzo dobra firma
Gabriela Kamińska napisał/a 29 kwietnia 2022:
Zakład Pogrzebowy Memorial stanął na wysokości zadania. Bardzo dziękuję Firmie Pana Królaka za ogromny profesjonalizm i zrozumienie jakiego bardzo potrzebowałem jako syn zmarłej mamy. Dziękuję za pomoc w każdym zakresie i okazane wsparcie formalne i merytoryczne. Każdemu będę polecał współpracę z tym właśnie zakładem.
Anita Zaorska napisał/a 25 stycznia 2022:
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mojego męża Konrada. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty z zakładu przy Grenadierów. Pani Beato dziękuję za dobre słowa, za rozmowy za okazaną pomoc. W szczególności dziękuję za białe róże , które chciał mój syn, a których finalnie zapomniałam zamówić. Na cmentarzu gdy Panowie wręczyli mi 4 róże dla męża byłam wzruszona. Z całego serca polecam firmę Memorial.
Mariusz Fryderyk napisał/a 29 grudnia 2021:
Memorial jest firmą godną zaufania. W tym zakładzie organizowałem już trzy pogrzeby. Nigdy nie zawiodłem na profesjonalizmie firmy i ich zaangażowaniu. Bardzo dziękuję za wszystko, waszą pomoc i wsparcie.
H. Miłosz napisał/a 2 września 2021:
Memorial to firma, w której pracują ludzie z ogromnym sercem. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu, wyrozumiałość i wsparcie.
M. Cieśliński napisał/a 15 lipca 2021:
Bardzo dziękuje pracownikom zakładu Memorial za przygotowanie godnej ceremonii pogrzebowej mojej żony. Bardzo piękna oprawa, pracownicy pomogli przetransportować kwiaty z kościoła na cmentarz oraz zapewnili namiot pogrzebowy, który osłonił urnę. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i pomoc na każdym etapie przygotowań.
Daria Tomkowiak napisał/a 22 czerwca 2021:
Zakład pogrzebowy Memorial zorganizował bardzo godną ceremonię pogrzebową mojego męża. Dziękuje wszystkim pracownikom za wsparcie i pomoc w tym ciężkim dla mnie czasie.
Krzysztof Pokora napisał/a 1 czerwca 2021:
Na pewno Memorial to firma w której ceremonie można zorganizować w dobrej cenie, taniej niż u konkurencji na Pradze. Nawet nie musieliśmy prosi o cennik bo od razu przedstawiono nam wyliczenie poszczególnych elementów. Polecam tą firmę
Katarzyna Walewska napisał/a 22 kwietnia 2021:
Na zakład pogrzebowy Memorial nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. To ile otrzymałam wsparcia od pracowników było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dziękuję za pomoc i godną organizację pogrzebu. Dzięki pracownikom zakładu wszystko było dla mnie trochę łatwiejsze.
Sława Przybylska napisał/a 12 kwietnia 2021:
Przesyłam podziękowania z Canady dla Zakładu Pogrzebowego Memorial za bardzo profesjonalną, szczególnie w tym trudnym okresie pandemii, oprawę ceremonii pogrzebowej mojej Siostry Teresy Wiśniewskiej. Kwiecień 12, 2021.
Dorota Orłowska napisał/a 29 stycznia 2021:
Memorial to według mnie bardzo solidna firma, podczas rozmów zadeklarowali się zmieścić w określonej kwocie i jeszcze pod koniec dołożyli wieniec od firmy - choć nie musieli. W biurze pracuje Pani z dużą klasą i rozumie czym jest strata ukochanego - dziękuje.
Edyta Rozbicka napisał/a 23 grudnia 2020:
Z całego serca chciałabym podziękować pani, Która obsługiwała pogrzeb mojego ukochanego wujka Bogusława Sęka. W swoim życiu byłam już na wielu pogrzebach i załatwianiu wielu uczestniczyłam. Dla osób, którym zmarły był bliski jest to czas bardzo traumatyczny. Pani, o której piszę wykazała się niezwykłą empatią i zrozumieniem. Pomagała tak, jakby chowała kogoś ze swojej rodziny. Nie udało mi się co prawda zdobyć wieńca ze słonecznikami, ale pięknie zostały one zastąpione żółtymi gerberami. Obsługa całego pogrzebu też była wprost fantastyczna. To się naprawdę rzadko spotyka. panowie byli zawsze we właściwym czasie na właściwym miejscu. Nie poganiali, wypytywali rodzinę o ich życzenia. Pełen profesjonalizm i rodzinna atmosfera. Bardzo dziękuję. Słowa nie oddadzą naszych uczuć, ale cała rodzina była oczarowana zachowaniem pracowników zakładu pogrzebowego w tym ważnym dla nas dniu. Z cała pewnością będziemy Państwa polecać osobom potrzebującym, bo na to zasługujecie. Z wyrazami szacunku Edyta Rozbicka
Andrzej Chojecki napisał/a 25 listopada 2020:
Chciałbym bardzo podziękować firmie Memorial a szczególnie pani Oli Zalewskiej z biura na ul. Św. Wincentego w Warszawie za empatyczną i profesjonalną pomoc w mojej rodzinnej tragedii. Mama Helena dostała zapalenia płuc w jednym szpitalu warszawskim, a w drugim do którego ją zawieziono zarażono ją korona wirusem (pierwszego dnia wynik wymazu był negatywny, a po 10 dniach wynik pozytywny). Mogę śmiało rekomendować usługi domu pogrzebowego Memorial. Dziękuję bardzo.
Wojciech z rodziną napisał/a 20 listopada 2020:
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu ojca. Wcześniej konkurencja odmówiła nam pogrzebu z trumną ze względu na COVID - ale Tata nie chciał być kremowany. Firma Memorial nie odmówiła nam pomocy i wszystko odbyło się tak jak należy- Dziękujemy !
Joanna S. napisał/a 2 sierpnia 2020:
Z Zakładu Pogrzebowego Memorial korzystaliśmy niestety już kilkakrotnie i za każdym razem wszystko było zgodne z ustaleniami i przebiegało sprawnie.. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty z filii na Grenadierów za nieocenioną pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach.
Emilia napisał/a 6 lipca 2020:
Firma pomimo tego ze chcieliśmy ze względów rodzinnych wykonać pogrzeb jak najszybciej spisała się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pomogli z formalnościami i pamiętali o tym o czym my już nawet nie pomyśleliśmy. Naprawdę dobra organizacja, polecam
Tomasz M. napisał/a 5 czerwca 2020:
Co tu dużo pisać przy tak smutnej uroczystości, było tak jak chcieliśmy i to o 1/3 taniej niż w innym zakładzie - solidna firma i tyle.
Paulina Ostrowska napisał/a 16 maja 2020:
Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji pogrzebu (8.05.2020 r.). Wszystko było zaplanowane od początku do końca. Zakład godny polecenia. Pracownicy zaangażowani, fachowi i rzetelni. Nie ma ukrytych opłat, wszytko udokumentowane. Dziękujemy.
Beata, Robert i Bartosz Kuczborscy napisał/a 15 maja 2020:
Chcieliśmy serdecznie podziękować formie Memorial za w pełni profesjonalne zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy i Babci, Ś. P. Anny Kuczborskiej, która odeszła od nas w sobotę, 09 maja 2020, wieczorem. Od wykonania w niedzielę pierwszego telefonu do firmy - do wczorajszego pogrzebu na Cmentarzu Bródnowskim nie zdarzyło się nic, co dotknęłoby negatywnie naszych uczuć czy było ujemne dla samej ceremonii. Wszystko od początku do końca zostało przeprowadzone perfekcyjnie. Obsługa w zakładzie przy Grenadierów jest tak przygotowana do tego, co robi, że w całym dramatyźmie sytuacji, w której się nagle znaleźliśmy - czuliśmy bratnie dusze i rozumienie naszych smutków, czuliśmy się w sposób niezwykły zaopiekowani. Doradzanie, rzeczowe rozmowy, podpowiedzi z własnej woli, z własnego doświadczenia - to wszystko powoduje, że firmę tę jesteśmy gotowi polecać każdemu, kto świadczonych przez nią usług będzie potrzebował. Serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy i pozdrawiamy ciepło.

© 2022 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa