Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
56 wpisów.
Andrzej P. napisał/a 1 marca 2024
Dziękuję za kompleksowe załatwienie usługi. W całej procedurze była widoczna empatia, profesjonalizm. Z usług firmy skorzystałem powtórnie i ponownie nie zawiodłem się. Polecam Memorial - tu zawodu nie będzie. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty z siedziby przy ul. Grenadierów.
Anna napisał/a 15 lutego 2024
Dziękujemy za profesjonalną pomoc, życzliwość i empatię dla Pani z filii przy Grenadierów. Pogrzeb piękny, zgodnie z oczekiwaniami.
Barbara Archacka napisał/a 13 lutego 2024
Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację kremacji naszego ukochanego oraz za szeroki wybór pięknych urn, które mieliśmy do wyboru. Wasza empatyczna i życzliwa obsługa w tak trudnym dla nas czasie była niezwykle pocieszająca. Dziękujemy za troskę o każdy detal i za sprawienie, że cały proces przebiegł płynnie i z godnością.
Agnieszka napisał/a 19 stycznia 2024
Bardzo miła obsługa i wielkie wsparcie. Pomoc Pani Beaty z placówki przy Grenadierów jest doskonała i bardzo ułatwia załatwienie wszystkich formalności. Doskonałe porady. Polecam!
Żaneta Psujek napisał/a 12 stycznia 2024
Chcielibyśmy wyrazić szczególne uznanie za oprawę florystyczną, która była nie tylko piękna, ale także doskonale oddawała charakter naszego wnuka. Wasze umiejętności florystyczne sprawiły, że kwiaty stały się wyrazem szacunku i miłości w tym trudnym dla nas czasie.
zygmunt napisał/a 15 grudnia 2023
Miła obsługa i porady ze strony Pani Beaty z grenadierów ,polecam ten zakład
Grażyna Żelazna napisał/a 12 grudnia 2023
Działania Państwa personelu przepełnione były troską, empatią i szacunkiem, co sprawiło, że cała ceremonia była godna i pełna godności. Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie w tym trudnym czasie.
Ewa Ziółkowska napisał/a 15 listopada 2023
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalną i godną oprawę muzyczną podczas ceremonii pogrzebowej naszego bliskiego, dodatkowo, pragniemy wyrazić uznanie za szeroki wybór akcesoriów funeralnych, które były dostępne w Waszym zakładzie.
Marek napisał/a 11 października 2023
Dziękuję za wsparcie i pomoc w tak trudnych chwilach. Punkt Memoriału przy ul. Grenadierów jest godny polecenia.
Janusz G napisał/a 6 września 2023
FIrma na 5, biuro na Brodnie okazala się być najtańsza a jeszcze obsluga z pięknymbkarawanem, plus za standard. Polecam
Marta Kownacka napisał/a 9 sierpnia 2023
Wasza zdolność do słuchania, zrozumienia naszych potrzeb i zrealizowania ich w sposób empatyczny sprawiła, że mogliśmy skupić się na żałobie i pamięci o ukochanej babci. Dzięki Wam cały proces organizacji uroczystości przebiegł sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Sabina Kruk napisał/a 10 lipca 2023
Od momentu pierwszego kontaktu, przez organizację ceremonii pogrzebowej, aż do ostatnich formalności, każdy etap został przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem i delikatnością. Wasza zdolność do słuchania i zrozumienia naszych potrzeb była nieoceniona. Zadbaliście o wszystkie szczegóły i upewniliście się, że wszystko było zorganizowane zgodnie z naszymi życzeniami.
Jacek napisał/a 5 lipca 2023
Polecam usługi pogrzebowe tej profesjonalnej firmy. Szczególne słowa podziękowania dla Pani Beaty z Zakładu Pogrzebowego na ul.Grenadierów ,osoby wysoce empatycznej i wyjątkowo pomocnej w tych trudnych chwilach. Ceromonia zorganizowana bardzo dobrze. Jacek
Bartłomiej Czarnecki napisał/a 16 czerwca 2023
W tych smutnych chwilach, kiedy musieliśmy pożegnać naszego ukochanego, poczuliśmy się naprawdę wsparci i otoczeni troską. Wasza delikatność, godność i profesjonalizm sprawiły, że cały proces organizacji pogrzebu był o wiele łatwiejszy dla naszej rodziny.
Dariusz. napisał/a 5 maja 2023
Chowałem Mamę w Styczniu... Bardzo pomogli mi w załatwieniu wszystkich formalności. Bardzo życzliwi i pomocni ludzie. Wszystkim się zajęli, służyli radami jak i podpowiadali co, gdzie i jak... Pani Ola wie jak pomóc człowiekowi. Szczerze polecam na ostatnią drogę ten Dom pogrzebowy.
Adrian Skubis napisał/a 17 kwietnia 2023
W trudnych dla najbliższych zmarłego chwilach potrzebne jest wsparcie i życzliwość, podpowiedź i dobre słow. To wszystko otrzymaliśmy od pracowników firmy "Memorial". Niby oczywiste rzeczy, a jednak było nam o wiele łatwiej przejść przez ten czas. Dziękujemy za Waszą pomoc, podpowiedzi, otwartość i zaangażowanie. Tak po ludzku potrafiliście doradzić i zadbać o każdy szczegół. Dziękuję w imieniu moim, brata i przede wszystkim mamy.
Krzysztof. G napisał/a 16 lutego 2023
Ceremonia na najwyższym poziomie, dodatkowo oprawa florystyczna i muzyczna piękna i wzruszająca. Profesjonalizm i empatia ze strony pracowników. Firma godna zaufania.
Wojciech napisał/a 9 stycznia 2023
Pożegnanie mojej cioci było pełne sentymentalnych chwil i odbyło się w wyniosłej atmosferze. Zdecydowanie są Państwo profesjonalistami.
Elżbieta Rodziewicz napisał/a 2 stycznia 2023
Z całego serca polecam usługi pogrzebowe Memorial, a w szczególności Panią Beatę. Pani Beata jest profesjonalistką. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pokierowanie w chwilach kiedy nasz świat się rozsypał. Elżbieta i Marek Rodziewicz
Wiktoria M. napisał/a 13 grudnia 2022
Wyliczyli nam pogrzeb dokładnie słuchając oczekiwań, pogrzeb wycenili najtaniej na Pradze - polecam

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa