Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 29
Martyna W. napisał/a 23 stycznia 2020:
Nasza opinia na temat zakładu Memorial jest jak najbardziej pozytywna. Chcemy podziękować za pomoc i sumienne wywiązanie się z organizacji ceremonii.
Grażyna i Wojciech napisał/a 14 stycznia 2020:
Bardzo dziękuje za okazaną pomoc. Wszystko odbyło się tak jak trzeba. Plus za samochód który nas przekonał bo konkurencja nie miała i chciała wynajmować od innej firmy oczywiście za dodatkową opłatą .... Polecamy
Anna napisał/a 5 listopada 2019:
Dziękuję pracownikom domu pogrzebowego Memorial za zaangażowanie w pogrzeb babci i przypilnowanie szczegółów. Dziękuję też za załatwienie spraw związanych z kwiatami i wiencami.
Adam M. z Rodziną napisał/a 23 września 2019:
Chce podziękować firmie Memorial za zaangażowanie w pogrzeb taty. Wszystko odbyło się tak jak ustaliliśmy i było taniej niż w kilku firmach w okolicy.
Joanna Wojtkowska napisał/a 25 czerwca 2019:
W imieniu swoim i bliskiej rodziny zmarłego dnia 02.06.2019 roku ś.p. Jerzego Skotnickiego gorąco dziękuję Firmie MEMORIAL za pomoc w organizacji Uroczystości Pogrzebowych, które odbyły się dnia 06.06.2019 roku w Parafii pw Imienia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie-Międzylesiu. Dziękuję Panom, którzy przyjechali po mojego Tatę w niedzielę. Bardzo dziękuję Pani Beacie z Zakładu przy ul. Grenadierów 36 za pomoc, rozmowę i poprowadzenie w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuje Panom,którzy zajmowali się przygotowaniem mojego Taty, a w dniu pogrzebu z klasą i spokojem towarzyszyli Mu w Jego ostatniej ziemskiej drodze z Kościoła na Cmentarz. Dziękuję za utwory grane na trąbce. Dziękuję Wszystkim,którzy mieli w tej Firmie jakikolwiek wpływ na przebieg tej smutnej, ale pięknej Uroczystości.
Żona Natalia K. napisał/a 9 lutego 2019:
Na co dzień nie myślimy o śmierci. A ona jest bezlitosna i zabiera ukochaną osobę w najmniej oczekiwanym momencie. W takich chwilach bardzo potrzeba życzliwej osoby, która pomoże, doradzi, wesprze. Takie osoby spotkałam w zakładzie pogrzebowym Memorial, który pięknie przygotował pogrzeb mojego męża Wiktora. Dziękuję za wszystkie rady, sugestie i za zwykłe ludzkie bycie blisko aż do końca uroczystości pogrzebowych.
Paweł R. napisał/a 20 stycznia 2019:
Chciałbym, aby to nie zabrzmiało jakoś banalnie, ale nie myślałem, że uroczystości pogrzebowe – będąc tak podobne – mogą tak się od siebie różnić, a jednocześnie być tak bardzo piękne i tak bardzo odpowiadające osobie, którą żegnamy. Teraz już to wiem, dzięki zakładowi pogrzebowemu Memorial. Moja Ukochana Basia na pewno uśmiecha się do nas wszystkich. A ja chcę po prostu podziękować za wszystko.
Rodzina Kacperskich napisał/a 14 listopada 2018:
Chcielibyśmy, żeby te chwile nie były prawdą i żeby minęły, jak zły sen, z którego można się obudzić. Jednak tak nie jest. Wciąż mamy w pamięci pogrzeb naszego Tatusia i Dziadka Antoniego. Choć serca bolą i oczy płaczą, jednak chcemy całą Rodziną podziękować za piękne zorganizowanie Jego ostatniego pożegnania. Gdyby nie firma MEMORIAL, która zatroszczyła się o wszystko, nasz ból byłby większy.
S. K. Jakubowscy napisał/a 10 września 2018:
Nie wiem, czy wystarczy proste „Dziękuję”, ale na nic innego nas nie stać, gdy pęka serce po odejściu naszego Aniołka – naszej małej Anusi. Proszę więc przyjąć to nasze „Dziękuję”. Wiemy, że pogrzeb naszej Kruszynki nie mógł być piękniejszy. Firma Memorial to nie tylko firma. To przede wszystkim Ludzie, jakich mało.

© 2022 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa