Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 24
Żona Natalia K. napisał/a 9 lutego 2019:
Na co dzień nie myślimy o śmierci. A ona jest bezlitosna i zabiera ukochaną osobę w najmniej oczekiwanym momencie. W takich chwilach bardzo potrzeba życzliwej osoby, która pomoże, doradzi, wesprze. Takie osoby spotkałam w zakładzie pogrzebowym Memorial, który pięknie przygotował pogrzeb mojego męża Wiktora. Dziękuję za wszystkie rady, sugestie i za zwykłe ludzkie bycie blisko aż do końca uroczystości pogrzebowych.
Paweł R. napisał/a 20 stycznia 2019:
Chciałbym, aby to nie zabrzmiało jakoś banalnie, ale nie myślałem, że uroczystości pogrzebowe – będąc tak podobne – mogą tak się od siebie różnić, a jednocześnie być tak bardzo piękne i tak bardzo odpowiadające osobie, którą żegnamy. Teraz już to wiem, dzięki zakładowi pogrzebowemu Memorial. Moja Ukochana Basia na pewno uśmiecha się do nas wszystkich. A ja chcę po prostu podziękować za wszystko.
Rodzina Kacperskich napisał/a 14 listopada 2018:
Chcielibyśmy, żeby te chwile nie były prawdą i żeby minęły, jak zły sen, z którego można się obudzić. Jednak tak nie jest. Wciąż mamy w pamięci pogrzeb naszego Tatusia i Dziadka Antoniego. Choć serca bolą i oczy płaczą, jednak chcemy całą Rodziną podziękować za piękne zorganizowanie Jego ostatniego pożegnania. Gdyby nie firma MEMORIAL, która zatroszczyła się o wszystko, nasz ból byłby większy.
S. K. Jakubowscy napisał/a 10 września 2018:
Nie wiem, czy wystarczy proste „Dziękuję”, ale na nic innego nas nie stać, gdy pęka serce po odejściu naszego Aniołka – naszej małej Anusi. Proszę więc przyjąć to nasze „Dziękuję”. Wiemy, że pogrzeb naszej Kruszynki nie mógł być piękniejszy. Firma Memorial to nie tylko firma. To przede wszystkim Ludzie, jakich mało.

© 2021 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa