Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 24
H. Miłosz napisał/a 2 września 2021:
Memorial to firma, w której pracują ludzie z ogromnym sercem. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu, wyrozumiałość i wsparcie.
M. Cieśliński napisał/a 15 lipca 2021:
Bardzo dziękuje pracownikom zakładu Memorial za przygotowanie godnej ceremonii pogrzebowej mojej żony. Bardzo piękna oprawa, pracownicy pomogli przetransportować kwiaty z kościoła na cmentarz oraz zapewnili namiot pogrzebowy, który osłonił urnę. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i pomoc na każdym etapie przygotowań.
Daria Tomkowiak napisał/a 22 czerwca 2021:
Zakład pogrzebowy Memorial zorganizował bardzo godną ceremonię pogrzebową mojego męża. Dziękuje wszystkim pracownikom za wsparcie i pomoc w tym ciężkim dla mnie czasie.
Krzysztof Pokora napisał/a 1 czerwca 2021:
Na pewno Memorial to firma w której ceremonie można zorganizować w dobrej cenie, taniej niż u konkurencji na Pradze. Nawet nie musieliśmy prosi o cennik bo od razu przedstawiono nam wyliczenie poszczególnych elementów. Polecam tą firmę
Katarzyna Walewska napisał/a 22 kwietnia 2021:
Na zakład pogrzebowy Memorial nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. To ile otrzymałam wsparcia od pracowników było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dziękuję za pomoc i godną organizację pogrzebu. Dzięki pracownikom zakładu wszystko było dla mnie trochę łatwiejsze.
Sława Przybylska napisał/a 12 kwietnia 2021:
Przesyłam podziękowania z Canady dla Zakładu Pogrzebowego Memorial za bardzo profesjonalną, szczególnie w tym trudnym okresie pandemii, oprawę ceremonii pogrzebowej mojej Siostry Teresy Wiśniewskiej. Kwiecień 12, 2021.
Dorota Orłowska napisał/a 29 stycznia 2021:
Memorial to według mnie bardzo solidna firma, podczas rozmów zadeklarowali się zmieścić w określonej kwocie i jeszcze pod koniec dołożyli wieniec od firmy - choć nie musieli. W biurze pracuje Pani z dużą klasą i rozumie czym jest strata ukochanego - dziękuje.
Edyta Rozbicka napisał/a 23 grudnia 2020:
Z całego serca chciałabym podziękować pani, Która obsługiwała pogrzeb mojego ukochanego wujka Bogusława Sęka. W swoim życiu byłam już na wielu pogrzebach i załatwianiu wielu uczestniczyłam. Dla osób, którym zmarły był bliski jest to czas bardzo traumatyczny. Pani, o której piszę wykazała się niezwykłą empatią i zrozumieniem. Pomagała tak, jakby chowała kogoś ze swojej rodziny. Nie udało mi się co prawda zdobyć wieńca ze słonecznikami, ale pięknie zostały one zastąpione żółtymi gerberami. Obsługa całego pogrzebu też była wprost fantastyczna. To się naprawdę rzadko spotyka. panowie byli zawsze we właściwym czasie na właściwym miejscu. Nie poganiali, wypytywali rodzinę o ich życzenia. Pełen profesjonalizm i rodzinna atmosfera. Bardzo dziękuję. Słowa nie oddadzą naszych uczuć, ale cała rodzina była oczarowana zachowaniem pracowników zakładu pogrzebowego w tym ważnym dla nas dniu. Z cała pewnością będziemy Państwa polecać osobom potrzebującym, bo na to zasługujecie. Z wyrazami szacunku Edyta Rozbicka
Andrzej Chojecki napisał/a 25 listopada 2020:
Chciałbym bardzo podziękować firmie Memorial a szczególnie pani Oli Zalewskiej z biura na ul. Św. Wincentego w Warszawie za empatyczną i profesjonalną pomoc w mojej rodzinnej tragedii. Mama Helena dostała zapalenia płuc w jednym szpitalu warszawskim, a w drugim do którego ją zawieziono zarażono ją korona wirusem (pierwszego dnia wynik wymazu był negatywny, a po 10 dniach wynik pozytywny). Mogę śmiało rekomendować usługi domu pogrzebowego Memorial. Dziękuję bardzo.
Wojciech z rodziną napisał/a 20 listopada 2020:
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu ojca. Wcześniej konkurencja odmówiła nam pogrzebu z trumną ze względu na COVID - ale Tata nie chciał być kremowany. Firma Memorial nie odmówiła nam pomocy i wszystko odbyło się tak jak należy- Dziękujemy !
Joanna S. napisał/a 2 sierpnia 2020:
Z Zakładu Pogrzebowego Memorial korzystaliśmy niestety już kilkakrotnie i za każdym razem wszystko było zgodne z ustaleniami i przebiegało sprawnie.. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty z filii na Grenadierów za nieocenioną pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach.
Emilia napisał/a 6 lipca 2020:
Firma pomimo tego ze chcieliśmy ze względów rodzinnych wykonać pogrzeb jak najszybciej spisała się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pomogli z formalnościami i pamiętali o tym o czym my już nawet nie pomyśleliśmy. Naprawdę dobra organizacja, polecam
Tomasz M. napisał/a 5 czerwca 2020:
Co tu dużo pisać przy tak smutnej uroczystości, było tak jak chcieliśmy i to o 1/3 taniej niż w innym zakładzie - solidna firma i tyle.
Paulina Ostrowska napisał/a 16 maja 2020:
Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji pogrzebu (8.05.2020 r.). Wszystko było zaplanowane od początku do końca. Zakład godny polecenia. Pracownicy zaangażowani, fachowi i rzetelni. Nie ma ukrytych opłat, wszytko udokumentowane. Dziękujemy.
Beata, Robert i Bartosz Kuczborscy napisał/a 15 maja 2020:
Chcieliśmy serdecznie podziękować formie Memorial za w pełni profesjonalne zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy i Babci, Ś. P. Anny Kuczborskiej, która odeszła od nas w sobotę, 09 maja 2020, wieczorem. Od wykonania w niedzielę pierwszego telefonu do firmy - do wczorajszego pogrzebu na Cmentarzu Bródnowskim nie zdarzyło się nic, co dotknęłoby negatywnie naszych uczuć czy było ujemne dla samej ceremonii. Wszystko od początku do końca zostało przeprowadzone perfekcyjnie. Obsługa w zakładzie przy Grenadierów jest tak przygotowana do tego, co robi, że w całym dramatyźmie sytuacji, w której się nagle znaleźliśmy - czuliśmy bratnie dusze i rozumienie naszych smutków, czuliśmy się w sposób niezwykły zaopiekowani. Doradzanie, rzeczowe rozmowy, podpowiedzi z własnej woli, z własnego doświadczenia - to wszystko powoduje, że firmę tę jesteśmy gotowi polecać każdemu, kto świadczonych przez nią usług będzie potrzebował. Serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy i pozdrawiamy ciepło.
Martyna W. napisał/a 23 stycznia 2020:
Nasza opinia na temat zakładu Memorial jest jak najbardziej pozytywna. Chcemy podziękować za pomoc i sumienne wywiązanie się z organizacji ceremonii.
Grażyna i Wojciech napisał/a 14 stycznia 2020:
Bardzo dziękuje za okazaną pomoc. Wszystko odbyło się tak jak trzeba. Plus za samochód który nas przekonał bo konkurencja nie miała i chciała wynajmować od innej firmy oczywiście za dodatkową opłatą .... Polecamy
Anna napisał/a 5 listopada 2019:
Dziękuję pracownikom domu pogrzebowego Memorial za zaangażowanie w pogrzeb babci i przypilnowanie szczegółów. Dziękuję też za załatwienie spraw związanych z kwiatami i wiencami.
Adam M. z Rodziną napisał/a 23 września 2019:
Chce podziękować firmie Memorial za zaangażowanie w pogrzeb taty. Wszystko odbyło się tak jak ustaliliśmy i było taniej niż w kilku firmach w okolicy.
Joanna Wojtkowska napisał/a 25 czerwca 2019:
W imieniu swoim i bliskiej rodziny zmarłego dnia 02.06.2019 roku ś.p. Jerzego Skotnickiego gorąco dziękuję Firmie MEMORIAL za pomoc w organizacji Uroczystości Pogrzebowych, które odbyły się dnia 06.06.2019 roku w Parafii pw Imienia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie-Międzylesiu. Dziękuję Panom, którzy przyjechali po mojego Tatę w niedzielę. Bardzo dziękuję Pani Beacie z Zakładu przy ul. Grenadierów 36 za pomoc, rozmowę i poprowadzenie w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuje Panom,którzy zajmowali się przygotowaniem mojego Taty, a w dniu pogrzebu z klasą i spokojem towarzyszyli Mu w Jego ostatniej ziemskiej drodze z Kościoła na Cmentarz. Dziękuję za utwory grane na trąbce. Dziękuję Wszystkim,którzy mieli w tej Firmie jakikolwiek wpływ na przebieg tej smutnej, ale pięknej Uroczystości.

© 2021 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa