Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

E-nekrologi

Wirtualne nekrologi to coraz popularniejsza alternatywa dla nekrologów w prasie codziennej. Czytelnictwo gazet z roku na rok spada, a codzienne informacje czerpane są ze stron internetowych, w tym również mediów społecznościowych. Dlatego w zakładzie pogrzebowym Memorial dostosowujemy swoje usługi do zmieniającego się otoczenia i potrzeb rodzin w żałobie. Oferujemy naszym klientom bezpłatne e-Nekrologi, za których pomocą w sposób subtelny można poinformować dalszych znajomych i krewnych o zbliżającym się pogrzebie. Za pomocą jednego przycisku można udostępnić nekrolog w swoich mediach społecznościowych lub poprzez SMS.

e-nekrologi Memorial

Wirtualny nekrolog

Każdy wirtualny nekrolog ma informację z imieniem i nazwiskiem zmarłego, jego wiekiem oraz godziną i miejscem pogrzebu. Nasze e-Nekrologi wyposażone są w funkcję pinezki, po której kliknięciu użytkownik przeniesiony zostanie do mapy, aby zobaczyć dokładny dojazd na cmentarz. Takie rozwiązanie to duże ułatwienie również dla tych uczestników pogrzebu, którzy na uroczystość pogrzebową przyjeżdżają z innej miejscowości.

Aby umożliwić Państwu większą personalizację, oferujemy dwa warianty nekrologów: świecki lub wyznaniowy.

Każdy z tych nekrologów zawiera symbol czarnej wstęgi lub krzyża. Mamy ogromną nadzieję, że taka forma e-Nekrologu ułatwi Państwu ten trudnym moment informowania dalszych krewnych i znajomych o śmierci bliskiej osoby.

Nekrologi świeckie

e-nekrologi świeckie

Nekrologi wyznaniowe

e-nekrologi wyznaniowe

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa