Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Pogrzeb wyznaniowy

Ceremonia żałobna stanowi nie tylko formę pożegnania z osobą, która odeszła na wieki, ale także pozwalała rodzinie, przyjaciołom i znajomym oddać hołd pamięci zmarłego oraz publicznie wyrazić ból i poczucie straty. Także z psychologicznego punktu widzenia udział
w pogrzebie stanowić może ważny krok w przeżywaniu żałoby. Prowadzi to często w kierunku powrotu do normalnego życia.
Z tych właśnie powodów różne religie świata stworzyły różne rytuały żałobne, ściśle związane z daną religią.

Organizacja pogrzebu wyznaniowego w Warszawie

Zakład Pogrzebowy MEMORIAL z Warszawy może zorganizować pogrzeb wyznaniowy w obrządku właściwym dla konkretnej religii. Doświadczenie, jakie posiadamy, pozwala zagwarantować Państwu, że uroczystości żałobne odbędą się nie tylko zgodnie z oczekiwaniami Rodziny Zmarłego, ale przede wszystkim zgodnie z odpowiednim rytuałem pogrzebowym we współpracy z duchownymi różnych wyznań.

pogrzeby wyznaniowe memorial
Memorial pogrzeby wyznaniowe Warszawa

Staramy się zawsze, aby każda ceremonia pogrzebowa niezależnie od wyznania była piękna. To dlatego mogą zawsze znaleźć Państwo w ofercie zakładu pogrzebowego MEMORIAL w Warszawie takie akcesoria pogrzebowe, które odpowiadają nie tylko gustom naszych Klientów, ale także nawiązują do danej religii oraz związanego z nią obrządku.

Zakład otwarty na wszelkie oczekiwania

Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania. Jeśli jakiś produkt nie znajduje się w naszej ofercie a rodzinom bardzo na nim zależy prosimy nas o tym poinformować a zostanie dostarczony jak najszybciej i nie opóźni daty pogrzebu. Uczynimy wszystko, żeby mogli Państwo być usatysfakcjonowani nie tylko z naszej oferty, ale także z wysokiej jakości obsługi ceremonii.

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa