Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Zakład pogrzebowy Gocław

Osiedle powstałe z lotniska – tak można najkrócej scharakteryzować Gocław, stanowiący część dzielnicy Praga Południe. Choć jest to osiedle o powierzchni 4,1 km², jednak zamieszkuje go imponująca liczba mieszkańców: ok. 60 tysięcy.

Dzisiejsze osiedle mieszkaniowe Gocław powstało na terenie lotniska Aeroklubu Warszawskiego, które rozpoczęło swoją działalność po zakończeniu działań wojennych związanych z II Wojną Światową, a zakończyło – w połowie lat 70. XX wieku. Historia związana z lotnictwem nadal jest żywa w tym miejscu – chociażby poprzez nazwy czterech osiedli wchodzących w skład Gocławia, które przybrały miana modeli samolotów: Iskra, Wilga, Orlik oraz Jantar. Również nazwy ulic nawiązują do lotnictwa.

Gocław skomunikowany jest z innymi dzielnicami Warszawy poprzez autobusy. Budowa zarówno linii tramwajowej, która mogłaby połączyć Gocław z centrum Stolicy, jak i III linii metra została odłożona w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Zakład pogrzebowy Gocław

Usługi pogrzebowe Gocław

Mimo to jednak Gocław to osiedle chętnie wybierane jako miejsce do mieszkania i do życia. Najwięcej mieszkań powstaje wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych, co ma duże znaczenie dla osób, które sobie cenią mobilność. Dla rodzin z dziećmi ważny jest fakt, że na osiedlu znajduje się 5 szkół podstawowych, a także wiele przedszkoli. Również oferta usług dla ludności dostępna w najbliższym sąsiedztwie jest bogata – ci zaś, którzy mają szczególne potrzeby, oczekiwania i wymagania mogą korzystać w oferty sąsiednich dzielnic lub też z możliwości, jakie daje centrum Warszawy.

Usługi dla ludności obejmują także kompleksowe usługi pogrzebowe. Mieszkańcy Warszawy zawsze zwracali dużą uwagę na jakość tych usług, bo zazwyczaj są one – jak wszystko, co związane z miastem stołecznym – reprezentatywne w kontekście reszty kraju. Dlatego tak ceniony jest zakład pogrzebowy, który taką właśnie wysoką jakość usług pogrzebowych oferuje.

Usługi Pogrzebowe dla mieszkańców Gocławia

Memorial to zakład pogrzebowy, który przez wiele lat pracy zgromadził kapitał wiedzy i doświadczenia. Pozwoliło mu to na otwarcie biur w różnych lokalizacjach Warszawy. Dla mieszkańców Gocławia najbliższy jest punkt przy ul. Kobielskiej 10, który znajduje się na styku dzielnic Praga Południe i Grochowa: konkretnie na terenie parafii pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

W obecnych czasach, które charakteryzują się mobilnością, lokalizacja biur zakładów pogrzebowych jest kwestią drugorzędną – działają bowiem tzw. mobilne biura, które pozwalają dopełnić wszelkich formalności u Klientów. Warto jednak znać ten adres przy ulicy Kobielskiej, by wiedzieć, że tam do dyspozycji osób pogrążonych w żałobie – także z osiedla Gocław – pozostaje zawsze życzliwy i pełen empatii personel Zakładu Pogrzebowego Memorial.

Do dyspozycji jest także całodobowy numer telefonu
(22) 879 73 11

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa