Bródno - ul. św. Wincentego 84 | Praga - ul. Grenadierów 36 | Praga Południe - ul. Kobielska 10

Całodobowo

Zakład pogrzebowy Wawer

Wawer to największa powierzchniowo z dzielnic Warszawy, leżąca na prawym jej brzegu. Na imponującym obszarze 79,7km² mieszka jednak zaledwie ok. 79 tysięcy osób, co sprawia, że jest to jednocześnie dzielnica należąca do najrzadziej zaludnionych. Nie oznacza to jednak, że nie cieszy się uznaniem warszawiaków.

Memorial Wawer

Wawer przyciąga przyszłych mieszkańców stosunkowo niskimi – jednymi z najniższych – cenami mieszkań i domów. Dokonując wyboru należy zdecydować się na jedno z licznych osiedli, jakimi są: Aleksandrów, Anin, Falenica, Miedzeszyn, Międzylesie, Nowy Wawer, Radość, Sadul oraz Zerzeń. Każde z tych osiedli ma swoje zalety, jak i wady – jak cała dzielnica. Jest ona bogata w tereny zielone i stosunkowo spokojna, co docenią rodziny z dziećmi oraz seniorzy, ale jednocześnie dość odległa od centrum Warszawy.

Choć komunikacja uważana jest za dobrą – Szybka Kolej Miejska oraz Pociągi Kolei Mazowieckich pozwalają dotrzeć z kilku stacji usytuowanych na terenie Wawra do Śródmieście w czasie nie dłuższym niż pół godziny – jednak w razie problemów technicznych na liniach kolejowych przejazd autobusem czy samochodem nie jest już tak szybki i komfortowy.

memorial karawan

Usługi pogrzebowe Wawer

Mieszkańcy dzielnicy Wawer to w większości osoby w wieku produkcyjnym, którzy dojeżdżają do pracy w Warszawie, jednocześnie korzystając z uroku spokojnego życia na obrzeżach miasta stołecznego. Tym bardziej, że Wawer jest miejscem różnorodnych inwestycji, a także posiada infrastrukturę przyjazną mieszkańcom, jednocześnie oferując im wszystkie usługi potrzebne do codziennej egzystencji.

Szczególnie starsi mieszkańcy Wawra pielęgnują pamięć o historii tej dzielnicy – tak pięknej, jak i tragicznej, głównie związanej z czasami II Wojny Światowej. Jednak świadkowie tamtych czasów przemijają, a ich miejsce zajmują kolejne pokolenia.

Najlepszy zakład pogrzebowy według mieszkańców Wawra

Nie zmienia się jednak troska o to, aby móc godnie pożegnać tych, co odchodzą. Pomagają w tym sprawdzone i zaufane firmy z branży funeralnej – takie, jak Zakład Pogrzebowy Memorial. Choć jego siedziba znajduje się w sąsiedniej dzielnicy Praga-Południe, jednak dzięki dobrej komunikacji lub poprzez mobilne biuro również mieszkańcy dzielnicy Wawer korzystają z usług firmy Memorial.

Zakład Pogrzebowy Memorial oferuje pełną gamę usług pogrzebowych, które jakością odpowiadają oczekiwaniom mieszkańców miasta stołecznego. Daje jednak także możliwość doświadczenia troski oraz życzliwości, która jest bezcenna zawsze i wszędzie.
(22) 879 73 11

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa