Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma pogrzebowa Memorial stale się rozwija. Aby zapewnić godną ceremonię ostatniego pożegnania, pracownicy zakładu zakupili nowoczesny karawan marki  Mercedes Benz E Klasa W213, za którego zabudowę odpowiada firma Bojar Tuning. 

Nowy karawan Mecedes Memorial

Ten luksusowy karawan sprawia, że ostatnia droga Zmarłego zostanie przeprowadzona w sposób szczególny. Nadaje on bowiem całej ceremonii ogromnej podniosłości, co sprawia, że życie drugiego człowieka zostanie uhonorowane w wyjątkowy sposób. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego Memoial w Warszawie wiedzą, że na godny pogrzeb wpływa bardzo wiele czynników. W tym również tych, które na pierwszy rzut oka wydają się nieistotne. Dlatego cały personel zakładu przykłada ogromną wagę do najmniejszych szczegółów. Każda wiązanka wykonana jest ze świeżych i najpiękniejszych kwiatów, namiot pogrzebowy chroni to, co najważniejsze, a muzyka pogrzebowa wzrusza wszystkich zebranych. Od dzisiaj również ostatnia droga Zmarłego będzie jeszcze bardziej godna. Dzięki temu cała ceremonia ostatniego pożegnania odbędzie się wzorowo i na długo pozostanie w pamięci jej uczestników jako wydarzenie niepowtarzalne i prawdziwie piękne.

  • Nowy karawan Mecedes Memorial
  • Nowy karawan Mecedes Memorial
  • Nowy karawan Mecedes Memorial

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa