Przez wielu rok 2020 postrzegany jest przez wiele osób jako inny od innych, głównie przez pojawienie się pandemii COVID-19. Pewnie mało kto pomyślał pod koniec grudnia, że za kilka miesięcy niemal cały świat właściwie się zatrzyma: opustoszeją ulice, wyludnią się zakłady pracy, a na czołówkach serwisów telewizyjnych i radiowych przez długie tygodnie utrzymywać się będą statystyki odnośnie liczby chorych na koronawirusa. Rzeczywistość jednak okazała się przekraczać wyobrażenia, gdzieniegdzie przypominając scenariusze z filmów katastroficznych, w których zjadliwy wirus wymyka się spod kontroli, wywołując spustoszenie w społeczeństwach.

Rządy poszczególnych państw, samorządy miast i prywatni obywatele zostali zmuszeni więc do przystosowania się do życia w nowej rzeczywistości – i to we wszystkich dziedzinach życia. Nauka, praca, zakupy, spędzanie czasu wolnego, korzystanie z różnego rodzaju usług… co tylko można było przeniesione zostało do Internetu. Są jednak takie usługi, które nie mogą pozostać w sferze wirtualnej. Należą do nich m.in. usługi pogrzebowe, które w tym trudnym czasie zostały poddane ciężkiej próbie.

Począwszy od ograniczenia osób mogących uczestniczyć w pogrzebie, przez obawy właścicieli zakładów pogrzebowych, aby ich pracownicy nie ulegli zarażeniu koronawirusem, niejasne przepisy związane z organizacją pochówków w tym epidemicznym czasie – to wszystko nie pozostało bez wpływu na całą branżę pogrzebową. Właściciele jednak tych najbardziej znanych i sprawdzonych zakładów pogrzebowych czynili i czynią wszystko, aby obsługa Klientów pozostała na najwyższym poziomie, niezależnie od okoliczności.

Do takich właśnie zakładów pogrzebowych, które stawiają na pierwszym miejscu dobro Klienta i to, aby w tym trudnym czasie po śmierci Bliskiej Osoby mógł on otrzymać niezbędne wsparcie i pomoc – należy nasz Zakład Pogrzebowy MEMORIAL z Warszawy. W każdym z naszych biur – na Bródnie, na Pradze Południe czy na Grochowie – każdy, kto zwróci się o pomoc w organizacji pogrzebu, zostanie przyjęty, wysłuchany, otrzyma odpowiedzi na swoje pytania i będzie mógł rozwiać swoje wątpliwości.

Przed przyjściem do biura rekomendowany jest wszystkim Klientom kontakt telefoniczny. To także element sprawnej obsługi, pozwala bowiem zaoszczędzić czas Rodzinom Zmarłych, które nie muszą oczekiwać na przyjęcie w biurze, ale pojawiają się danego dnia na określoną godzinę. Takie działanie pozwala również ograniczyć ewentualny – a zbyteczny – kontakt z innymi rodzinami, co ma istotne znaczenie z punktu widzenia sanitarnego.

Poza tym obsługa Klienta oraz oferta Zakładu Pogrzebowego MEMORIAL nie uległa zmianie. Nadal usługi pogrzebowe oferowane przez naszą firmę należą do najlepszych jakościowo i najbardziej korzystnych pod względem cenowym. Po szczegóły oferty zapraszamy do naszych biur. Pracownicy firmy MEMORIAL pozostają zawsze do Państwa dyspozycji, niezależnie od okoliczności zewnętrznych. Naszą misją jest PAMIĘĆ, do czego nawiązuje nazwa. Pamięć nie tylko o Zmarłych, ale i o tym, że najlepiej się ona przejawia w służbie ich Bliskim.

© 2024 Usługi pogrzebowe MEMORIAL
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX

Usługi pogrzebowe Memorial

Funer Warszawa